Home

sabie Plecare claritate suedia liga 1 undeva Rudyard Kipling Capcanele

UEFA va decide marţi în privinţa deznodământului meciului Belgia - Suedia

Calificare istorica in sferturi pentru Ucraina! Suedia, out dupa ce Dovbyk  a inscris in prelungiri! Aici ai tot ce s-a intamplat in Suedia 1-2 Ucraina  | Sport.ro
Calificare istorica in sferturi pentru Ucraina! Suedia, out dupa ce Dovbyk a inscris in prelungiri! Aici ai tot ce s-a intamplat in Suedia 1-2 Ucraina | Sport.ro

Djurgarden este campioană în Suedia, după 14 ani! Titlul s-a decis în  ultima etapă - Eurosport
Djurgarden este campioană în Suedia, după 14 ani! Titlul s-a decis în ultima etapă - Eurosport

Video | Festival de goluri în Liga Națiunilor. Cehia - Portugalia 0-4,  Serbia - Suedia 4-1. Armenia - Ucraina 1-5. Spania - Elveția 1-2
Video | Festival de goluri în Liga Națiunilor. Cehia - Portugalia 0-4, Serbia - Suedia 4-1. Armenia - Ucraina 1-5. Spania - Elveția 1-2

EXCLUSIV | S-a făcut lumină în conflictul din tribune de la amicalul  România - Suedia. Tricolorii, în frunte cu Săpunaru, au salutat Peluza Sud,  galeria Universității lui Mititelu. "Ei știu adevărul. M-a
EXCLUSIV | S-a făcut lumină în conflictul din tribune de la amicalul România - Suedia. Tricolorii, în frunte cu Săpunaru, au salutat Peluza Sud, galeria Universității lui Mititelu. "Ei știu adevărul. M-a

Suedia a anunțat lotul cu care va aborda meciul cu România de pe 23 martie

ROMÂNIA - SUEDIA 1-0 // VIDEO + FOTO Revanșă amicală după 24 de ani » Golul  superb al lui Rotariu a răpus rezervele Suediei
ROMÂNIA - SUEDIA 1-0 // VIDEO + FOTO Revanșă amicală după 24 de ani » Golul superb al lui Rotariu a răpus rezervele Suediei

REZUMAT VIDEO SUEDIA - ROMANIA 2-1 | Contra-debut al Romaniei in  preliminariile EURO! Am jucat doar o repriza, dar nu am reusit sa compensam  greselile din prima parte | Sport.ro
REZUMAT VIDEO SUEDIA - ROMANIA 2-1 | Contra-debut al Romaniei in preliminariile EURO! Am jucat doar o repriza, dar nu am reusit sa compensam greselile din prima parte | Sport.ro

We Love Sport – Suedia - din pasiune pentru sport

VIDEO | România a învins Suedia și a încheiat pe locul 9 la Euro Beach  Soccer League – Divizia B | Federația Română de Fotbal
VIDEO | România a învins Suedia și a încheiat pe locul 9 la Euro Beach Soccer League – Divizia B | Federația Română de Fotbal

România – Suedia, din preliminariile EURO 2020, se va disputa pe Arena  Națională | Federația Română de Fotbal
România – Suedia, din preliminariile EURO 2020, se va disputa pe Arena Națională | Federația Română de Fotbal

Refuzul lui Drăguşin, şansa jucătorului chemat de urgenţă de Florin Bratu  pentru meciurile cu Suedia şi cu Mexic
Refuzul lui Drăguşin, şansa jucătorului chemat de urgenţă de Florin Bratu pentru meciurile cu Suedia şi cu Mexic

Sepsi – Djurgarden: Liderul din Suedia vine la Sfântu Gheorghe. SuperCotele  pentru meciul din Conference League
Sepsi – Djurgarden: Liderul din Suedia vine la Sfântu Gheorghe. SuperCotele pentru meciul din Conference League

România a depăşit Suedia şi Cipru în clasamentul coeficienţilor UEFA după  Farul - HJK 2-1 şi Sepsi - Bodo Glimt 2-2
România a depăşit Suedia şi Cipru în clasamentul coeficienţilor UEFA după Farul - HJK 2-1 şi Sepsi - Bodo Glimt 2-2

Clasament fotbal Suedia - Liga 1 si 2 - Superettan - Allsvenskan - Hochei  si baschet
Clasament fotbal Suedia - Liga 1 si 2 - Superettan - Allsvenskan - Hochei si baschet

LIVE. Suedia U17 - Moldova U17, preliminariile CE-2024 - YouTube

LSRS Suedia
LSRS Suedia

sportcampina: Istvan Kovacs a arbitrat partida Turcia - Suedia 0-1, din Liga  Națiunilor
sportcampina: Istvan Kovacs a arbitrat partida Turcia - Suedia 0-1, din Liga Națiunilor

Suedia - Moldova. În direct, 20:00, la Moldova 1 | FMF

Ianis Hagi, după România-Suedia, 0-2: Avem o șansă în Liga Națiunilor și  trebuie să profităm | Digi24
Ianis Hagi, după România-Suedia, 0-2: Avem o șansă în Liga Națiunilor și trebuie să profităm | Digi24

Naționala sub 21 de ani a României, succes la limită în amicalul cu Suedia  U20. Dintre cei doi jucători din Liga 2 convocați, doar Victor Dican a  prins minute | Liga 2
Naționala sub 21 de ani a României, succes la limită în amicalul cu Suedia U20. Dintre cei doi jucători din Liga 2 convocați, doar Victor Dican a prins minute | Liga 2

Olanda, victorie în Grecia cu un gol în minutul 90+3. Meciul Belgia - Suedia,  oprit definitiv. Portugalia şi Ronaldo, spectacol. Rezultatele zilei din  preliminarii, AICI
Olanda, victorie în Grecia cu un gol în minutul 90+3. Meciul Belgia - Suedia, oprit definitiv. Portugalia şi Ronaldo, spectacol. Rezultatele zilei din preliminarii, AICI