Home

propriu Asezonare Cusco cat sa terminat steaua craiova dezirabil întro vacanță Echipament de joacă

CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat  de Mutu
CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat de Mutu

FCSB - CS Universitatea Craiova 3-0 | K.Olaru a făcut show cu oltenii!  Vicecampioana, lider după victoria fără drept de apel din Ghencea | Sport.ro
FCSB - CS Universitatea Craiova 3-0 | K.Olaru a făcut show cu oltenii! Vicecampioana, lider după victoria fără drept de apel din Ghencea | Sport.ro

FCU Craiova - FCSB 1-3. Roș-albaștrii încep în forță noul campionat

FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1!  Hagi și Petrescu sărbătoresc
FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1! Hagi și Petrescu sărbătoresc

FCSB - Universitatea Craiova 3-0, în etapa 8 din Liga 1

FCSB - Universitatea Craiova » Mister Gigi. Oltenii, năuciți pe Arena  Națională!
FCSB - Universitatea Craiova » Mister Gigi. Oltenii, năuciți pe Arena Națională!

FC U Craiova - FCSB Live Video Online în etapa 1 din Superliga

Cum s-a apărat Nicușor Bancu după golul primit de echipa sa în meciul  Universitatea Craiova - Sepsi 2-1
Cum s-a apărat Nicușor Bancu după golul primit de echipa sa în meciul Universitatea Craiova - Sepsi 2-1

FC U Craiova 1948, umilită de CSA Steaua într-un meci amical

LIVETEXT: Craiova-Steaua, rezultat LIVE | DCNews

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

FCSB - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 26 din SuperLiga. Oltenii smulg  un punct în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
FCSB - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 26 din SuperLiga. Oltenii smulg un punct în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

CS Universitatea Craiova Legends - 𝟭𝟵𝟳𝟰. 𝗣𝗢𝗩𝗘𝗦𝗧𝗘𝗔  𝗖𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗡𝗜𝗟𝗢𝗥 ☑ 𝗦𝗛𝗔𝗥𝗘 👍 𝗟𝗜𝗞𝗘 S-a încheiat campionatul  1972-73 şi cea mai bună clasare a Universităţii din existenţa ei de nouă  ediţii de divizie A
CS Universitatea Craiova Legends - 𝟭𝟵𝟳𝟰. 𝗣𝗢𝗩𝗘𝗦𝗧𝗘𝗔 𝗖𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗡𝗜𝗟𝗢𝗥 ☑ 𝗦𝗛𝗔𝗥𝗘 👍 𝗟𝗜𝗞𝗘 S-a încheiat campionatul 1972-73 şi cea mai bună clasare a Universităţii din existenţa ei de nouă ediţii de divizie A

Universitatea Craiova - FCSB 1-2 | "Roș-albaștrii" au marcat la singurele  șuturi pe poartă și revin în lupta la titlu - Eurosport
Universitatea Craiova - FCSB 1-2 | "Roș-albaștrii" au marcat la singurele șuturi pe poartă și revin în lupta la titlu - Eurosport

VIDEO | CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1. Rezultat care diminuează  şansele ambelor echipe să îşi atingă obiectivele
VIDEO | CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1. Rezultat care diminuează şansele ambelor echipe să îşi atingă obiectivele

FCSB a umilit CS Universitatea Craiova! Au luat bătaie cu 3-0

Mihai Stoica, uimit de ce s-a întâmplat la meciul dintre FCSB și  Universitatea Craiova: “Nu mi-am imaginat” | SuperLiga | iAM SPORT
Mihai Stoica, uimit de ce s-a întâmplat la meciul dintre FCSB și Universitatea Craiova: “Nu mi-am imaginat” | SuperLiga | iAM SPORT

Universitatea Craiova - FCSB 1-2. Unul briliant, celălalt penibil! »  Târnovanu și Ivan o aduc pe FCSB la 3 puncte de lider
Universitatea Craiova - FCSB 1-2. Unul briliant, celălalt penibil! » Târnovanu și Ivan o aduc pe FCSB la 3 puncte de lider

S-a terminat turul Ligii 1! Steaua e lider, Astra e dezamăgirea. CS U  Craiova, revelaţia
S-a terminat turul Ligii 1! Steaua e lider, Astra e dezamăgirea. CS U Craiova, revelaţia

Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea  derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport
Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport

S-a terminat cu fraierii din familia Mititelu în fotbalul românesc". Adrian  Mititelu Jr. a răbufnit la adresa ultraşilor de la FC U Craiova 1948: "Sunt  penibili!" - Antena Sport
S-a terminat cu fraierii din familia Mititelu în fotbalul românesc". Adrian Mititelu Jr. a răbufnit la adresa ultraşilor de la FC U Craiova 1948: "Sunt penibili!" - Antena Sport

Umilinţă totală în Ghencea! S-a terminat FCSB-CSU Craiova. Elias  Charalambous l-a distrus pe Laurenţiu Reghecampf - Sportbull
Umilinţă totală în Ghencea! S-a terminat FCSB-CSU Craiova. Elias Charalambous l-a distrus pe Laurenţiu Reghecampf - Sportbull

Deian Sorescu surprinde, după FCSB – Univ. Craiova 1-1: "E normal să nu dau  randamentul de la Dinamo" - Eurosport
Deian Sorescu surprinde, după FCSB – Univ. Craiova 1-1: "E normal să nu dau randamentul de la Dinamo" - Eurosport

Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”.  Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”
Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”. Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”